KALENDÁŘ AKCÍ

Zveme Vás na povídání se spolumajitelkou JOY IN Gallery, Gabrielou Bordovskou na téma STRACH. O emoci, jež nás životem provází a ochromuje schopnost prožívat naplno svou životní pouť. Pojďte se podělit o vaše životní zkušenosti a debatovat. Vstupné dobrovolné. Nápoje k dispozici. Začátek v 17h

Rádi bychom Vás pozvali na přednášku s knězem ThLic. Cezary A. Miziou. Téma přednášky je ČAS... Přijďte se zapojit do diskuse, podělit o svůj pohled. Vstupné dobrovolné.

Přijďte se podívat na obrazy Miroslava Krofiána, který svým způsobem ztvárnil dnešní svět, tak, jak ho vidí... V obrazech je znát vliv díla Hieronyma Bosche, Salvatora Daliho ,Giorgia Chirica a dalších, kteří jej ovlivnili na cestě hledání výtvarného výrazu...Přijďte nasát malířovu pozoruhodnou, nezanedbatelnou a ojedinělou fantaskní malbu...

Výstava aktů

12.03.2021

Milí přátelé, máte rádi krásu ženského a mužského těla?

Pro začátečníky pořádáme víkendový kurz malby akrylem ve dnech 30. 1. - 31. 1. 2021, lektorem bude Jiří Eliáš, jehož obrazy můžete shlédnout v naší galerii.

Pro začátečníky pořádáme víkendový kurz malby akrylem ve dnech 9. 1. - 10. 1. 2021, lektorem bude Jiří Eliáš, jehož obrazy můžete shlédnout v naší galerii.